Rolety Warszawa

Wyposażenie mieszkania nie kończy się na meblach i sprzęcie rtv/agd. Ważnym elementem są rolety na okna, które nadają pomieszczeniom odpowiedni wygląd, a przede wszystkim pozwalają przesłonić zbyt silne światło z zewnątrz lub osłonić prywatność mieszkańców przez okiem ciekawskich.

Rolety

Zaletą rolet, jako osłony na okna, jest łatwość w obsłudze i możliwość precyzyjnego zasłonięcia powierzchni okna. Rolety mają niewiele elementów konstrukcyjnych dzięki czemu rzadko się psują i wyglądają bardzo schludnie. Nadają się do mieszkania, biura czy szkoły. Bez problemu mogą być wykorzystywane w pomieszczeniach gdzie są małe dzieci – tutaj stwarzają mniej zagrożeń niż firany i zasłony.

Rolety rzymskie

Spośród różnych odmian rolet warto zwrócić uwagę na rolety rzymskie. Są to rolety wykonane z tkanin. Ich specyficzną charakterystyką jest układanie się zwijanego materiału w fałdy. Producent zwykle oferuje różne opcje tego rodzaju rolet. Można wybrać rolety na małe okna, układające się w duże fałdy oraz na większe, w których fałdy po zwinięciu są bardziej dyskretne. Rolety tego rodzaju są bardzo dekoracyjne i z powodzeniem stanowią zamiennik dla plis.

Rolety dachowe

Dla klientów szczególne wyzwanie stanowi możliwość zasłonięcia okien dachowych. Przez takie okna wpada dużo światła, a jednocześnie w pomieszczeniach poddaszowych często znajdują się sypialnie, w których zmniejszenie oświetlenia nocą jest szczególnie ważne. Rolety dachowe są dopasowane do okna nie ułożonego pionowo. Odpowiednio mocowane pozwalają na swobodną regulację bez obaw, że ciążenie wpłynie na awarię mechanizmu.

Rolety na wymiar

Biorąc pod uwagę dużą swobodę w dzisiejszym budownictwie, szczególnie coraz większą modę na indywidualne projekty producenci oferują coraz częściej rolety na wymiar. Nieważne czy masz duże okna salonowe czy małe okienko na poddaszu – rozmiar rolet zawsze może być dopasowany do twoich potrzeb. W celu dokładnego dopasowania najlepiej jest zaprosić do domu czy biura przedstawiciela firmy produkującej rolety. Wtedy będziemy mieć pewność, że pomiary zostały właściwie zrobione, a producent bierze na siebie odpowiedzialność za dopasowanie rolet do okna.

Zapraszamy z Wilanów, Halinów, Rembertów, Praga, Józefów, Otwock, Wawer, Mokotów, Ursynów, Wesoła,  Gocław, Ząbki