Plisy Warszawa

Jednym z ciekawych sposobów przyozdobienia okien są plisy, które nadają każdemu pomieszczeniu elegancki wygląd, a jednocześnie spełniają funkcję zasłon. Wybór odpowiednich plis (kolor, wzór) może wpłynąć na charakter całego pomieszczenia.

Plisy na okna

Podstawowym celem podczas wyboru i zakupu plis powinno być zasłonięcie okna. Plisy na okna mają wiele zalet, które sprawiają, że są coraz częściej wybierane przez klientów dbających o wygląd mieszkania czy biura. Są łatwe w obsłudze. Można je regulować za pomocą uchwytów lub sznurka. Dużą zaletą plis na okna jest też duży wybór kolorów i możliwość praktycznie dowolnego doboru deseniu, ponieważ są one wyrabiane z materiałów nadających się do nadruku i farbowania.

Plisy okienne

Tego typu plisy można dostosować do różnych wielkości i kształtów okien. W ofercie producentów znajdziemy też plisy przystosowane specjanie do okien dachowych. Te ostatnie są szczególnie ważne, bo zwykle właśnie okna dachowe są najbardziej wystawione na działanie słońca podczas gorących dni.

Plisy dzień noc

Szczególnym zainteresowaniem cieszą się też plisy dzień noc, które pozwalają w dowolny sposób regulować ilość światła wpadającego do pomieszczenia. Są kupowane szczególnie chętnie do sypialni i pokoi dziecięcych, ale przydadzą się właściwie w każdym pomieszczeniu mieszkalnym czy biurowym, w którym niezbędna jest dokładna regulacja natężenia światła wpadającego z zewnątrz. Przykładem może być sala konferencyjna czy wykładowa z dużymi oknami, której wyświetla się prezentacje za pomocą projektora a jednocześnie korzysta z tablicy.

Zapraszamy: Wawer, Wesoła, Rembertów, Praga, Gocław, Ząbki, Mokotów, Ursynów, Wilanów, Halinów, Józefów, Otwock